Про компанію Галицькі золотарі

ПП "Галицькі Золотарі" - лідер в Україні серед виробників ювелірних виробів. Підприємство було засновано у 1994 році. Основним видом діяльності підприємства є виготовлення та реалізація ювелірних виробів. Діяльність з дорогоцінними металами та камінням проводиться на підставі фінансів України.
ПП "Галицькі Золотарі" оснащено спеціальним обладнанням, необхідним для виготовлення ювелірних виробів, що відповідають сучасним вимогам та стандартам. На підприємстві використовуються передові технології. ПП "Галицькі Золотарі" має ряд своїх магазинів. роль у зростанні обсягу продажів складають виставки. Вони є одним з видів реклами продукції. Наше підприємство бере участь у багатьох ювелірних виставках, що проходять як в Україні, так і за її межами. в Італії, Таїланді, Польщі, Китаї та інших країн.
Підприємство здійснює поставки широкого асортименту ювелірних виробів із золота та срібла (400 видів ланцюжків, більше 350 видів браслетів, хрестів, кілець, сережок та підвісок), веде виробів із золота та срібла з дорогоцінним камінням.
Підприємство приймає замовлення на виготовлення індивідуальних виробів, продукції з давальницької сировини.Здійснює збір, первинну та вторинну переробку брухту та відходів дорогоцінних металів, а також брухту, що містить дорогоцінні метали.
фірми має великий попит як в Україні, так і за кордоном.
За вагомий внесок у розвиток ювелірної промисловості України та високу якість продукції "Галицькі Золотарі" нагороджені дипломом першої міжнародної спеціалізованої ювелірної виставки-ярмарку.
Ювелірне підприємство «Галицькі Золотарі » є постійним учасником багатьох спеціалізованих виставок в Україні та за кордоном.
З 2011 року ППП "Галицькі Золотарі" успішно торгує дорогоцінними і напівкоштовними каменями, а також інструментом для ювелірів. Тільки у нас Ви зможете знайти ВСЕ для ювелірних робіт, від ручного інструменту, пінцетів, молотків, борів, напилків, плавильних печей, великого обладнання для виробництва ювелірного одягу. p>Політика нашої компанії  - це найнижчі ціни в країні.